facebook
 

Warto podróżować z Klaretynami

Dlaczego warto pielgrzymować z Klaretynami?
 
W konstytucjach zakonnych Misjonarzy Klaretynów czytamy: 
"W Kościele będziemy wytrwałymi współpracownikami Pasterzy w służbie słowa, wykorzystując wszelkie dostępne środki dla krzewienia Ewangelii o Królestwie na całym świecie" (KK).
 
Misjonarze Klaretyni,  to Zgromadzenie Misyjne. Klaretyni pracują we wszystkich zakątkach świata, przekazując orędzie o zbawieniu. Pielgrzymka, to jedna z form głoszenia Chrystusa, to dostępny środek, który pozwala krzewić Ewangelię o Królestwie na całym świecie. 
 
Naszym celem w czasie trwania pielgrzymki jest stworzenie warunków, aby w śród pielgrzymów wytworzyła się wspólnota. Wspólnota modlitwy, wspólnota stołu, wspólnota życzliwości, szacunku. Dbamy o to, aby ta wspólnotowość pielgrzymów trwała również po zakończeniu wspólnego pielgrzymowania.
 
 
 
Staramy się podchodzić do każdego pielgrzyma indywidualnie. Dzielimy się wszystkimi radościami i smutkami. Jeżeli ktoś potrzebuje wsparcia modlitewnego, to je otrzymuje. Cała grupa modli się w tej intencji. Tradycją stały się już świadectwa, opowiadane w czasie przemieszczania się autokarem, które ubogacają i umacniają wiarę wszystkich pielgrzymów (patrz dział świadectwa).  
 
Jeżeli chcesz dobrze, radośnie, bez stresu przeżyć pielgrzymkę, powiększyć grono przyjaciół, którzy będą z Tobą w dobrej i złej doli, jeżeli chcesz zdobyć i usystematyzować wiedzę na temat kraju, jego historii, kultury, do którego pielgrzymujemy, jeżeli chcesz umocnić swoją wiarę, bądź ją na nowo odzyskać, PIELGRZYMUJ Z KLARETYNAMI.
 
Nawet jeżeli na ten moment nie masz funduszy PIELGRZYMUJ Z KLARETYNAMI.
Nawet jeżeli czujesz się słaby PIELGRZYMUJ  Z  KLARETYNAMI.
Nawet jeżeli się boisz PIELGRZYMUJ Z KLARETYNAMI.
 
 
Ochrona danych osobowych
POLITYKA PRYWATNOŚCI BIURA PIELGRZYMKOWEGO I MISYJNEGO BIURA PIELGRZYMKOWO - TURYSTYCZNEGO KUPERTYN
Zobacz także
WARTO PIELGRZYMOWAĆ Z KLARETYNAMI
Zgromadzenie Misjonarzy Klaretynów to zakon misyjny. Każdy misjonarz więc ma we krwi chęć podróżowania.
Zobacz także
ŚWIADECTWA PIELGRZYMÓW
Każda pielgrzymka w miejsca Święte to uczta nie tylko dla oczu ale przede wszystkim dla duszy.
Zobacz także
projekt: www.wpoldodziewiatej.pl wszelkie prawa zastrzeżone Klaretyńskie Duszpasterstwo Pielgrzymkowe